به گزارش «ایثار یزد» نشست شورای استانی موسسه ایثار یزد یکشنبه ۲۵ آذر به ریاست مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان تشکیل شد و در خصوص مسائل مختلف بحث و تبادل‌نظر شد.
احمد ابراهیمی در این نشست با اشاره به جایگاه موسسه ایثار به‌عنوان بازوی اجرایی بنیاد در اجرای طرح‌های مختلف گفت: موسسه ایثار با توان بالایی که دارد، در اجرای برنامه‌های بنیاد نقش مهمی ایفا می‌کند.
وی اضافه کرد: انتظاری که بنیاد از موسسه ایثار دارد این است که توان حداکثری خود در خدمت به خانواده‌های شهدا و ایثارگران به کار گیرد و نقشی اساسی در ترویج فرهنگ ایثار و شهادت داشته باشد.
ابراهیمی با اشاره به امکانات ورزشی موجود در موسسه اظهار کرد: موسسه ایثار باید برنامه‌ریزی لازم را انجام دهد تا تمرینات ورزشی و مسابقات خانواده‌های شهدا و ایثارگران را پوشش دهد.
مدیر موسسه ایثار یزد نیز با ارائه گزارشی از وضعیت موسسه گفت: استان یزد توانایی تبدیل به یکی از مراکز قوی در سطح کشور را دارد ولی در این راستا لازم است بنیاد همکاری لازم برای تکمیل طرح‌ها را انجام دهد.
حسن کلانتری با اعلام آمادگی برای همکاری بیشتر با بنیاد، افزود: ایثار یزد آمادگی دارد طرح پایش سلامت خانواده‌های شهدا و ایثارگران را با همکاری پزشکان حاذق استان انجام دهد.
وی یکی از رویکردهای موسسه یزد را توجه به مسائل قرآنی و ترویج مفاهیم عالی این کتاب آسمانی خواند و تصریح کرد: ما توانایی دوره‌های آموزشی مختلف در راستای اشاعه و گسترش فرهنگ قرآنی را دارا هستیم.