به گزارش «ایثار یزد» اولین نشست شورای استانی موسسه ایثار یزد  در سال ۱۳۹۸ دوشنبه ۲۶ فروردین با حضور مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان و سایر اعضا برگزار شد.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان یزد در این نشست با تبریک اعیاد شعبانیه از اقدامات موسسه ایثار در طرح نوروزی و اسکان مسافرین شاهد و ایثارگر قدردانی و تجلیل کرد.
احمد ابراهیمی با اشاره به وقایع اخیر کشور که برخی از استان‌ها را درگیر وقوع سیل کرد، گفت: رسیدگی به هم‌وطنان آسیب‌دیده از این جریان لازم و ضروری است و ما باید تلاش خود را برای رفع مایحتاج آنان به کاربندیم.
وی اضافه کرد: تعطیلات امسال با توجه به وقوع سیل در برخی استان‌ها استقبال مسافرین از دارالعباده را دوچندان کرد و تلاش همکاران ما با توجه به کمبود امکانات در این خصوص شایسته تقدیر است.
مدیر موسسه ایثار یزد نیز در این نشست گزارشی از اقدامات این موسسه در طول تعطیلات نوروزی ارائه کرد و از رضایت نسبی مسافرین در این ایام خبر داد.
حسن کلانتری افزود: در این دوره زمانی افتخار داشتیم میزبان ۲۹۶ نفر در قالب ۷۴ خانواده شاهد و ایثارگر و ۲۳۶ نفر در قالب ۵۹ خانواده غیر شاهد باشیم.