به گزارش «ایثار»، مرتضی انصاری فر به همراه شهردار کلانشهر اراک از پروژه بزرگ مجتمع فرهنگی، ورزشی توانبخشی ایثار مرکزی بازدید کرد.

🔸در همین راستا صبح امروز مدیرکل بنیادشهید استان مرکزی با مهندس پورحاج رضایی مدیر عامل موسسه دیدار کرد.
انصاری فر در بازدید از این پروژه گفت: باید در اتمام پروژه ایثار در جهت ارج نهادن به مقام و جایگاه والای شهدا و خانواده‌های ایثارگران جدیت داشت. مجتمع ایثار فضای خوبی دارد و در استان مرکزی بی‌نظیر است و می‌تواند خدمات خوبی را به ایثارگران و آحاد مردم ارایه دهد.
وی روند اجرای عملیات عمرانی مجتمع فرهنگی، ورزشی و توان‌بخشی ایثار استان مرکزی را مطلوب ارزیابی کرد و گفت: مجتمع ایثار می‌تواند خدمات مؤثری را به خانواده‌های شهدا و ایثارگران ارائه دهد و به همین دلیل باید موانع و مشکلات جذب اعتبار آن برطرف و در کوتاه‌ترین زمان به بهره‌برداری برسد.
وی گفت: یکی از مهمترین اهداف این مجتمع افزایش رضایتمندی جامعه شاهد و ایثارگری است و امیدواریم با بهره برداری کامل از این مجتمع گام مهمی در جهت تامین نیازهای جانبازان و خانواده های معظم شهدا و ایثارگران استان برداشته شود.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان مرکزی اظهار داشت: بخش ورزشی و رفاهی این مجتمع آماده بهره برداری است که به زودی با حضور  تنی چند از مسوولان کشوری و استانی مورد بهره برداری قرار می گیرد.
استان مرکزی ۶ هزار و ۳۰۰ شهید و ۱۴ هزار جانباز تقدیم انقلاب اسلامی کرده است که ۴۰۰ جانباز نیز بالای ۵۰ درصد هستند.
ا