به گزارش روابط عمومی موسسه ایثار کرمانشاه :


صبح روز شنبه ۰۷/۱۰/۹۸ مهندس پور حاج رضایی مدیرعامل موسسه ایثار به همراه مهدی ایزدی معاون حقوقی و رئیس هیات مدیره موسسه در سفر یک‌ روزه به استان کرمانشاه ضمن دیدار با نماینده محترم ولی فقیه در استان در جلسه شورای استانی موسسه ایثار که با حضور مدیرکل بنیاد شهید استان و دیگر مسئولین بنیادشهید در استان برگزار شد حضور یافتند.


پورحاج رضایی مدیرعامل موسسه ایثار به همراه ایزدی معاون حقوقی و پارلمانی بنیاد شهید ،حجت الاسلام عسگری مدیر کل بنیاد شهید استان و مدیران بنیاد و موسسه در آن استان با آیت الله علما نماینده محترم ولی فقیه و امام جمعه استان کرمانشاه دیدار و گفتگو نمودند.
در این نشست آیت الله علما ضمن قدردانی از زحمات بنیاد شهید استان کرمانشاه اظهار داشت: خانواده های ایثارگران سرمایه های انقلاب هستند و ما وظیفه تکریم و تجلیل از این عزیزان را برعهده داریم.


نماینده محترم ولی فقیه در استان عنوان کرد: ما باید آنچه را که در توان داریم در خدمتگزاری به این عزیزان به کارگیریم و به فرمایش امام راحل (ره)که می فرمودند: ایثارگران ولی نعمت ما هستند چرا که ایثارگران در داخل و خارج از کشور اعتبار نظام و کشور هستند پایبند باشیم.
آیت الله علما افزود: دولت و مسئولین کشور جایگاه خود را به اعتبار و برکت ایثارگران به دست آورده اند و لذا خدمت به ایثارگران افتخار بزرگی برای همه خدمتگزاران صدیق به نظام اسلامی است .
وی در پایان سخنان خود از زحمات خادمان شهدا در آن استان قدردانی نموده و این خدمات را در راستای خدمتگزاری به انقلاب و نظام عنوان کرد.
در ابتدای این دیدار مهدی ایزدی معاون حقوقی و پارلمانی بنیاد شهید گفت: هدف از حضور در استان کرمانشاه بررسی وضعیت آسایشگاه جانبازان استان کرمانشاه و همچنین وضعیت درمانی جامعه ایثارگری استان است .

معاون حقوقی و پارلمانی بنیاد افزود: اولویت امروز بنیاد مسئله اشتغال و درمان ایثارگران است که با تمهیداتی که در نظر گرفته شده است امروز مسئله درمانی جامعه ایثارگری برعهده بنیاد گذاشته شده و در حال حاضر ماهیانه مبلغی بالغ بر ۲۵۰ میلیارد تومان در این خصوص پرداخت می شود.


حجت‌الاسلام هادی عسگری مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان کرمانشاه نیز در این دیدار نکاتی را در خصوص تکریم و تجلیل از خانواده‌های شاهد و ایثارگر اظهار داشت.

در ادامه این سفر مدیر عامل موسسه ایثار به همراه معاون حقوقی بنیاد شهید در جلسه شورای استانی موسسه ایثار که در سالن اجتماعات ساختمان اداری بنیاد شهید برگزار شد، حضور یافته و ضمن بررسی مسائل و مشکلات آن استان فرهاد نامدارپور را به عنوان سرپرست جدید موسسه فرهنگی و ورزشی و توا‌بخشی ایثار استان منصوب کرد.


در این جلسه پورحاج رضایی مدیرعامل موسسه ایثار در ابتدای سخنان خود ضمن قدردانی از زحمات همکاران موسسه ایثار استان اظهار داشت: در طی سالهای اخیر موسسه ایثار با تغییر استراتژیک سعی برآن داشته که تمامی هزینه های موسسه را از محل درآمد خود تامین و مازاد آن را نیز به حساب بنیاد شهید و امور ایثارگران واریز کند.
مدیر عامل موسسه ایثار ادامه داد: ما در پی آن هستیم که در این مجموعه خدمت رسانی به ایثارگران و هر آنچه را که در توان داریم در اختیار جامعه معظم شاهد و ایثارگر قرارداده و وظیفه خود را به نحو مطلوبی به انجام رسانیم .

وی سپس با اشاره به این مطلب که موسسه ایثار به لحاظ قانونی متولی آسایشگاه در زیر مجموعه خود نبوده اضافه کرد: موسسه ایثار در هیچ کجای کشور متولی آسایشگاه جانبازان نمی باشد.
پورحاج رضایی در پایان سخنان خود به دو طرح نصر و محسنین ایثار اشاره ،و خاطر نشان کرد: این دو طرح که به تازگی توسط موسسه ایثار برقرار شده ، وظیفه آن ایجاد فرصتی مناسب در جهت بهره مندی جانبازان معزز و خانواده های آنان از امکانات شعب موسسه ایثار و بهره مندی از خدمات رایگان این طرح ها در جهت رفاه و افزایش شادابی در روحیه این عزیزان است ،می باشد .


در ادامه این جلسه حجت الاسلام عسگری مدیرکل بنیاد شهید استان از خدمات و زحمات کوروش بهرامی مدیر سابق شعبه استانی ایثار تقدیر و تشکر نموده و ضمن تبریک و آرزوی موفقیت برای فرهاد نامدارپور سرپرست جدید عنوان کرد: موسسه ایثار کرمانشاه تا کنون توانسته ضمن ارائه خدمات گسترده به جامعه معظم شاهد و ایثارگر ،به موفقیت هایی برسد که انشاءالله با برنامه ریزی سرپرست جدید ضمن رسیدن به اهداف پیش رو رضایتمندی جامعه هدف را در ارائه خدمات ایجاد نماید.


در پایان این جلسه ضمن تقدیر و تشکر از خدمات و زحمات کوروش بهرامی، فرهاد نامدارپور با حکم مدیر عامل موسسه به عنوان سرپرست و عضو شورای استانی آن موسسه منصوب گردید.


گفتنی است: مدیر عامل موسسه ایثار در حاشیه این جلسه از مجموعه تاسیسات و موتورخانه آن موسسه بازدید و از نزدیک در جریان مسائل و مشکلات آن قرار گرفت.