ظهرروز دوشنبه ۲۳ دی ماه مهندس پور حاج رضایی مدیرعامل موسسه ایثار به همراه عباس افراسیابی سرپرست اداره کل حراست موسسه در جلسه شورای استانی ،استان حضور یافته و مراسم تودیع و معارفه مدیریت موسسه ایثار آن استان را برگزار نمود.


به گزارش کوه زارع مسئول روابط عمومی موسسه ایثار البرز :
این جلسه بعد از تلاوت آیاتی از قران کریم با سخنان مدیر عامل موسسه ایثار آغاز گردید:وی ضمن خوش آمد گویی به حاضرین مراتب تاثر و تسلیت خود را به مناسبت ایام فاطمیه و شهادت سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی و نیر حادثه دلخراش سقوط هواپیمایی مسافربری اعلام نمود به تشریح و سیاست های کلی موسسه و نحوه خدمات رسانی به جامعه هدف و به ویژه خانواده های معظم شاهد و ایثارگر ان پرداخت.
پورحاج رضایی در ادامه عنوان کرد: ما در پی آن هستیم که در این مجموعه خدمت رسانی به ایثارگران و هر آنچه را که در توان داریم در اختیار جامعه معظم شاهد و ایثارگر قرارداده و از مراکز تحت پوشش خود که مستقیما متعلق به بنیاد است و بخشی از سرمایه های ملی است به نحو شایسته ای حراست و حفاظت کنیم .

مدیر عامل موسسه ایثار در پایان سخنان خود با تقدیر و آرزوی موفقیت برای بهزاد نجفی مدیر اسبق موسسه ایثار البرز،و سمت جدید را به دکتر علی محمدیان تبریک گفته و خواستار عزم جدی برای رفع مشکلات و موانع موجود شد.


در ادامه جلسه دکتر رستمیان مدیر کل بنیاد شهید استان البرز ضمن اشاره به وضعیت ویژه استان البرز و مهاجر پذیر بودن استان البرز را به خاطر شرایط همجواری با چندین استان را در بحث ارائه خدمات مشکل دانسته و نقش و توجه ویژه ی مدیر عامل موسسه ایثار را در حل مشکلات جامعه معظم ایثارگری استان بی بدیل و راهگشا ارزیابی نمود.
وی در پایان ضمن تشکر و قدردانی از نجفی مدیر اسبق موسسه ایثار استان،برای دکتر محمدیان و همکاران وی آروزی موفقیت و بهروزی در امورمحوله نمود .


در ادامه این جلسه نجفی مدیر اسبق موسسه ایثار البرز به ارائه گزارشی از عملکرد موسسه ایثار استان طی سنوات گذشته پرداخته و پس از آن دکتر محمدیان به عنوان سرپرست جدید موسسه ضمن تقدیر و تشکر از تمامی حاضرین در جلسه اخلاق مداری با رویکرد فرهنگی را به عنوان عامل اصلی و رمزگشا ی فعالیت ها ارزیابی کرد و تکیه بر مدیریت گروهی و استفاده از همه ی ظرفیت ها ی موجود را رکن اساسی برنامه ریزی راهبردی برشمرد.


در پایان این جلسه دکتر علی محمدیان با حکم مدیر عامل موسسه ایثار به عنوان سرپرست و عضو شورای استانی آن موسسه منصوب گردید.