صبح روز شنبه ۲۸ دی ماه مهندس پور حاج رضایی مدیرعامل موسسه ایثار در جلسه شورای استانی ،استان خراسان رضوی حضور یافته و مراسم تودیع و معارفه مدیریت موسسه ایثار آن استان را برگزار نمود.

به گزارش سید جواد شریعت مسئول روابط عمومی موسسه ایثار خراسان رضوی :

این جلسه با تلاوت آیاتی از قرآن کریم و با حضور مدیر عامل موسسه ایثار،حجت الاسلام معصومی مدیر کل بنیاد شهید استان خراسان رضوی و معاونین این بنیاد برگزار گردید.

در ابتدای این جلسه مدیرعامل موسسه ایثار سخنان خود را با خدمت رسانی این موسسه در کشور به جامعه ایثارگری و ارائه خدمات درمانی و ورزشی به صورت رایگان آغاز نمود و عنوان کرد:از ابتدای تشکیل موسسه ایثار اهداف این موسسه در راستای اهداف بنیاد شهید و امورایثارگران بوده است

.پورحاج رضایی با بیان اینکه تمامی امکانات و ظرفیت ها در جهت خدمت به خانواده شهداو ایثارگران است، افزود: در حال حاضر  ۲۳۰ مرکز موسسه ایثار در سراسر کشور با رویکرد ارائه خدمات شایسته در حال خدمت رسانی به جامعه ایثارگران در حال فعالیت می باشد که این برای ما یک افتخار بزرگ است.

وی به موسسه ایثار خراسان رضوی اشاره کرد و افزود: فعالیت های موسسه ایثار خراسان رضوی الگویی برای سایر موسسات ایثار کشور است که قطعا نتیجه تلاش های همکاران این مجموعه خدوم می باشد.

پور حاج رضایی با اشاره به اینکه اتمام پروژه توانبخشی ایثار خراسان رضوی در اولویت برنامه های این موسسه است، ادامه داد: مراکز اقامتی و تفریحی ایثار و درمانگاه شاهد، دو مجموعه تحت پوشش ایثار در مشهد می باشد و با تدابیر به عمل آمده ،اتمام پروژه نیمه تمام مجموعه توانخبشی ایثار نیز با جدیت بیشتر همکاران در مشهد دنبال خواهد شد.

وی در خصوص هزینه های استفاده از خدمات این موسسه افزود: ارائه خدمات درمانی و ورزشی برای ایثارگران و خانواده این عزیزان صد درصد رایگان بوده و هزینه اقامت متناسب با قوانین اقامتی است که تخفیفات قابل توجهی برای ایثارگران در نظر گرفته شده است.

مدیر عامل موسسه ایثار تاکید کردکه، عملکرد مالی موسسه فرهنگی، ورزشی و توانبخشی ایثار از سال ۱۳۹۳ شفاف و بدون هیچ ابهامی بوده و یکی از قانونمندترین سازمانهای وابسته به بنیاد شهید و امور ایثار گران است .

وی در پایان سخان خود ضمن تشکر و قدردانی از علیرضا آبکار مدیر اسبق موسسه ایثار استان به عنوان قدیمی ترین مدیر شعبه استانی،برای هاشم صیامی و همکاران وی آروزی موفقیت و بهروزی در امورمحوله نمود .

در پایان این جلسه  هاشم صیامی با حکم مدیر عامل موسسه ایثار به عنوان سرپرست و عضو شورای استانی آن موسسه منصوب گردید.