موسسه فرهنگی ورزشی و توانبخشی ایثار شعبه یزدموسسه فرهنگی ورزشی و توانبخشی ایثار شعبه یزد
فراموشی رمز عبور ؟

درباره ما

تاریخچه شعبه

 موسسه فرهنگی ورزشی ایثار یزد در سال ۱۳۸۸ فعالیت خود را با سه مرکز (کانون شاهد ، ورزشگاه جانباز ، اردوگاه فدک) آغاز نمود و در سال ۱۳۹۲با واگذاری ساختمان مناقبی فر به کار خود ادامه داد همچنین در سال ۱۳۹۳همزمان با شروع ساخت مرکز توانبخشی و ضرورت واگذاری مدیریت این مرکز به یکی از واحدهای تابعه، بر اساس نظر شورای معاونین بنیاد و دستور ریاست عالی بنیاد شهید و امورایثارگران مقرر گردید، از ابتدای بهمن ماه ۱۳۹۳ بهره برداری از مرکز فوق پس از افتتاح به عهده موسسه ایثار واگذار شود که با الحاق این مرکز به موسسه ایثار موسسه جدیدی تحت عنوان «موسسه فرهنگی ورزشی و توانبخشی ایثار» تشکیل گردید.

مراکز و امکانات شعبه یزد

 • مرکز درمانی و توانبخشی ایثار یزد در منطقه صفاییه جنب موزه دفاع مقدس و آسایشگاه جانبازان ثامن الائمه در پنج طبقه شامل دو طبقه هتلینگ ،یک طبقه اداری و دو طبقه درمانی و توانبخشی مراحل پایانی ساخت خود راسپری مینماید.

  درمانی و توانبخشی

 • موسسه فرهنگی ورزشی و توانبخشی ایثار آذربایجان شرقی

  مجتمع فرهنگی آموزشی شهید مناقبی‌فر این مجتمع در منطقه صفاییه یزد برون سپاری شده و فعالیت آموزشی در مقطع پیش دبستانی دخترانه و پسرانه را شامل می‌شود.

  کانون‌ها و مراکز آموزشی

 • موسسه فرهنگی ورزشی و توانبخشی ایثار آذربایجان شرقی

  ورزشگاه جانباز واقع در بلوار آزادگان یزد در سیزده رشته ورزشی شامل کاراته، بدنسازی، جودو، تکواندو، ایروبیک و … جهت برادران و خواهران فعالیت می‎نماید.

  استخر و سالن‌های ورزشی

 • مرکز اقامتی ایثار شامل سه باب سوییت و دوازده باب اتاق در ساختمان سنتی و تاریخی نزدیک به بازار اصلی یزد واقع شده و از جغرافیای ویژه‌ای برخوردار است و آماده ارایه خدمات به مسافران عزیز می‎باشد.

  مرکز اقامتی